Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów - czy są to produkty WYKONYWANE NA ZAMÓWIENIE czy dostępne AUTOMATYCZNIE i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów dostępnych na zamówienie)- są to zawsze dni ROBOCZE. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Czas wpisany w zamówieniu jako DEKLAROWANA WYSYŁKA to dni ROBOCZE przeznaczone na tworzenie produktu- czasami jest to okres krótszy niż podany. Później następuje wysyłka towarów. Istnieje możliwość przyspieszenia tego okresu (jeśli zakupowany produkt jest potrzebny na konkretną datę) wtedy jednak należy to zgłosić pracownikom- najlepiej telefonicznie w momencie składania zamówienia lub bezpośrednio po jego złożeniu. KONTAKT  z nami.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Płatności takiej można dokonać internetowo, w oddziale banku, na poczcie lub w specjalnych firmach które zajmują się przelewaniem wpłat. 

Płatność przy odbiorze (paczka pobraniowa) - Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy. Płatność przy odbiorze jest możliwa po potwierdzeniu poprzez kliknięcie w link.

Płatność osobiście - jest możliwa kiedy samem odbieramy towar w Sosnowcu (po wcześniejszym ustaleniu terminu odebrania zamówienia)

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl